Ile kosztuje strona internetowa z Dotandspot

Potrzebujesz nowej strony internetowej? Posiadasz swój sklep stacjonarny i chcesz przenieść sprzedaż do Internetu? Prowadzisz dużą agencję, która potrzebuje specjalistycznego oprogramowania stworzonego tylko i wyłącznie dla Twojej firmy? Chcesz wiedzieć, na jakie koszty się przygotować oraz jak zagospodarować sobie czas?

Skorzystaj z maksymalnego zmniejszenia kosztów operacyjnych swojego zespołu w przypadku całego produktu, co zapewnia niesamowite wrażenia z UI / UX, oraz doskonałe efekty wdrożenia programistycznego. Doświadczenie zdobywane przez lata, pozwoliło nam stworzyć duży wachlarz ofert skrojony dla każdego. Jeżeli już wiesz, że do sukcesu niezbędna jest dobrze przygotowana strona internetowa, to zwróć uwagę na oferty, które dla Ciebie przygotowaliśmy.


Cel i możliwości

Wybierz spośród wielu ofert, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Niezależnie od zapotrzebowania, ofertujemy pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania – napisz do nas lub zadzwoń w celu umówienia się na przeprowadzenie wywiadu środowiskowego.

Strona One Page

Najprostsze a zarazem najtańsze rozwiązanie przygotowane dla Ciebie. Jak sama nazwa wskazuje, strona One Pager opiera się tylko i wyłącznie na stronie głównej, wydłużonej, nie zawierającej podstron i przekierowań, opartej na kotwicach i nawigacji. To rozwiązanie jest wykorzystywane w celach reklamy danej firmy, produktu – przypominającej Rich Content.

Strona Blog

Strona internetowa – blog pozwala na stworzenie bezpośredniej i personalnej komunikacji. Rozwiązanie przygotowane dla influencerów, kampanii marketingowych oraz artystów.

Strona Wizytówka / Landing page

Prosta strona opierająca się czytelnej i doprecyzowanej treści. Zawartość strony jest nieskomplikowana oraz przedstawia najważniejsze informacje dotyczące firmy. Docelowym klientem danego rozwiązania to przeważnie firmy świadczące usługi niezwiązane z internetem. 

Profesjonalna strona dla firm

Stworzona od podstaw wraz z projektem graficznym i zespołem programistycznym. Strona jest dostosowana i szyta na miarę według wytycznych klienta. Nie powoduje ograniczeń w rozbudowie i wykorzystuje najlepsze rozwiązania. Docelowym klientem danego rozwiązania są firmy, które zgłaszają zapotrzebowanie na indywidualne rozwiązania i mechanizmy.

Sklep internetowy

Wykorzystująca autorski CMS lub oparta na WooCommerce. Sklep internetowy jest rozwijany według potrzeb klienta. Rozwiązanie jest skierowanie do małych jak i dużych firm. 


Czas wykonania strony internetowej

Czas wykonania każdej z ofert jest określany indywidualnie według zapotrzebowania. Na przestrzeni czasowej, udało nam się wypracować ramy czasowe, które określają szacunkowy czas wykonania.
 • Strona One Page to czas od 5 do 15 dni roboczych. 
 • Strona Blog to czas od 5 do 15 dni roboczych.
 • Strona wizytówka to czas od 10 do 30 dni roboczych.
 • Profesjonalna strona internetowa to czas od 15 dni roboczych po indywidualne określenie czasowe
 • Sklep internetowy to czas od 15 dni roboczych indywidualne określenie czasowe

Praca nad projektem graficznym przebiega według uznania klienta. Jeżeli klient jest zaangażowany w cykl powstawania designu strony, to poprzez cykliczne spotkania określamy dalszy rozwój podstron i modułów. Trzeba brać pod uwagę, że prace programistyczne nad stroną rozpoczynają się dopiero wtedy, gdy zostanie zaakceptowany projekt graficzny. 


Wycena strony internetowej

Wybór oferty powinien być dobrze przemyślany, by dostosować najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Uwagę powinieneś zwracać na możliwość rozwoju i obsługi danej strony. Jeżeli jest to strona zawierająca CMS (WordPress lub autorskie rozwiązanie), to koszta zwrócą się z czasem w możliwości edycji strony. Mniejsze strony, które nie potrzebują ciągłej edycji, są budżetowym rozwiązaniem, które również się sprawdzi. Najlepszym oprogramowaniem, jest rozwiązanie szyte na miarę, jednak przy tej ofercie koszta są wyceniane indywidualnie.

 

** Zostały przedstawione sugerowane ceny, które mogą ulec zmianie. 

 

Cena zależy od wymagań klienta. Jeżeli decydujemy się na gotowe rozwiązanie WordPress, WooCommerce to kosztem mniejszej ceny mamy ograniczony rozwój strony. Gdy decydujemy się na indywidualny projekt graficzny oraz rozwiązania przystosowane dla firmy z własnym autorskim CMS, to koszty budowy strony internetowej rosną i mogą przekroczyć 50.00-100.000 tysięcy złotych. 


Pozycjonowanie i indywidualne zamówienia

Wdrożenie strony internetowej to nie koniec prac, które wypadałoby wykonać. Praca nad poinformowaniem społeczności internetowej o Twojej firmie, wymaga poświęcenia czasu i nakładu finansowego – od programisty po sprecyzowane reklamy Google. W swojej karierze pracowaliśmy nad sukcesem znanych Aptek w Polsce – Apteka Olmed, Wapteka, Apteka Melisa. Każda z ofert zawiera podstawowy mechanizm obsługi SEO, jednak dopiero indywidualne rozwiązania dają oczekiwany sukces. W naszym indywidualnym CMS mamy do dyspozycji rozbudowany system zarządzania SEO. Koszta zaczynają się od 500 zł. 

Co z indywidualnymi zamówieniami?

Świadczymy usługi oprogramowania szytego na miarę. Dotyczy to również wdrożeń modułu Allegro, integrację z płatnościami oraz dostawcami. Jeżeli Twoja firma poszukuje studia, które skontruje interaktywną mapę budynku wraz ze zwiedzaniem 3D lub potrzebujesz rozwiązania nietuzinkowego, to skontaktuj się z nami w celu omówienia prac, określenia czasu i wyceny indywidualnej. 


Budowa strony internetowej i nie tylko

Świadczymy różnego rodzaju usługi. Do dyspozycji mamy dostęp do programistów i grafików, którzy zadbają, by Twoja idea osiągnęła sukces. Poniżej znajdziesz usługi, które wykonujemy:

 • Usługa serwisowa aplikacji webowej
 • Projekt graficzny strony / sklepu
 • Projektowanie ulotek, wizytówek
 • Rebranding marek
 • Wsparcie programistów z działu Front-end, Back-end
 • Wdrażanie oraz wykonywanie rozwiązań Rich Content
 • Rozbudowa SEO oraz marketing
 • oraz wiele więcej -> dopytaj nas!

Stworzona strona internetowa! Co dalej?

Po stworzeniu swojej strony internetowej, będziesz musiał ją administrować i rozwijać według dostępnych narzędzi CMS. Pozostaje utrzymanie treści jak i obsługa serwera i domeny. 

Przy budowie rozbudowanej aplikacji internetowej, powinieneś pomyśleć nad umową serwisową, w której będzie zawarty ciągły rozwój prac oraz utrzymanie na wysokim poziomie technologicznym. Wymogi w indeksowaniu stron internetowych przez Google zmieniają się z dnia na dzień. Jeżeli zależy Tobie na utrzymaniu świeżości i sukcesu, to ciągły rozwój jest niezbędny. 

Optymalizacja i pozycjonowanie (SEO)

Podczas korzystania ze stron, optymalizacja i pozycjonowanie w Google jest bardzo ważne. Warto uzbroić swoją stronę w mechanizmy pozwalające zarządzać SEO. Decydując się na indywidualne rozwiązanie przygotowane przez nas, pozostajesz bez ograniczeń w rozwoju i utrzymaniu równowagi. Trzeba brać pod uwagę, iż proste strony internetowe i One Pager to strony na krótki okres życia. Pamiętaj, by przy wyborze rozwoju, zapytać nas o wprowadzenie do utrzymania strony internetowej oraz pamiętaj, by precyzować swoje potrzeby. 

Administracja strony internetowej

Projektując z nami stronę internetową, możesz wybrać swój lub nasz serwer. Niezbędnym do utrzymania aplikacji, jest co roczne przedłużenie domeny w rejestrze oraz miejsca na serwerze. Korzystając z naszej usługi, korzystasz z rabatów. Usługa administracji strony internetowej wpisanej w umowę serwisową obejmuje:

 • Ciągłe czuwanie nad bezpieczeństwem, w razie potrzeby aktualizacja.
 • Kopie zapasowe bazy danych.
 • Rozwój i rozbudowa strony internetowej. 
 • Wprowadzanie nowych treści.
 • Dostęp do programu CRM (Bitrix24), w którym mamy do dyspozycji program zarządzający zadaniami, poświęconym czasem, osobami odpowiedzialnymi za projekty oraz bezpośredni kontakt z programistami w razie usterki. 

 

Author avatar
Michał Szapiel
Project Manager, Customer Service, Developer
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość naszej strony www.