Ukraina, Anglia, Niemcy? – Przygotuj swoją stronę dla innych!

Przez wojnę na Ukrainie, wiele osób musiało opuścić swój kraj i przyjechać do Polski. Widzimy działania na wielu płaszczyznach, aby jak najlepiej pomóc osobom w poruszaniu się po naszym kraju. Wielu jednak zapomina, że Internet też powinien zostać przystosowany dla osób komunikujących się w innym języku.

Ukraina, Anglia, Niemcy? – Przygotuj swoją stronę dla innych!

Świadczymy w swojej usłudze integrację z wieloma rozbudowanymi algorytmami (Deeply, tłumacz google, Weglot), które pozwalają przetłumaczyć stronę 1:1 bez nakładu pracy na indywidualne tłumaczenie. Różnica między indywidualnym tłumaczeniem a algorytmem jest taka, iż do indywidualnego trzeba przygotować teksty w różnych językach a co za tym idzie jest o wiele bardziej czasochłonne jednak bardziej precyzyjne.

Tłumacz Google

Rozbudowane wtyczki

Tłumaczenie indywidualne

Wielu klientów ceni sobie wdrożenia tłumacza na swojej stronie i potwierdza zwiększoną sprzedaż. Nasze wdrożenia można podejrzeć u takich klientów jak: Wapteka, Stetosklep, Royal Sail. Różnimy się od innych tym, iż nasze rozwiązania integrują się z kodem źródłowym strony oraz wybrany język zapisuje się w sesji strony.

Author avatar
Michał Szapiel
Project Manager, Customer Service, Developer
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość naszej strony www.